"Współpracę z Karoliną zaczęliśmy od dość spontanicznej sesji ciążowej, na którą zupełnie nie mieliśmy pomysłu. Karolina doskonale doradziła nam sesje w plenerze, której efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego tuż po narodzinach synka, bez wahania umówiliśmy się na sesję noworodkową. Karolina cierpliwie wyczekiwała odpowiedniego momentu na doskonałe ujęcie. Uwieczniła te magiczne chwile zachowując pełen profesjonalizm. Nie dość że jest cudowną istotą, fantastycznym fotografem to jeszcze zawsze ma indywidualne podejście, mnóstwo pomysłów i doskonale potrafi zrozumieć oczekiwania co do sesji. Od tamtej pory Karolina została naszym rodzinnym fotografem i jest z nami zawsze w najważniejszych momentach naszego życia."
Ewelina i Grzegorz

"Pozytywnie zakręcona na punkcie fotografii. Dba o każdy szczegół podczas sesji oraz spójność zdjęć powstałych w jej wyniku. Czas w towarzystwie Karoliny płynie szybko i przyjemnie, a na maluszki działa hipnotyzująco. Zdjęcia są zawsze perfekcyjnie obrobione, dlatego zdecydowanie można jej zaufać." 

Kasia

Znam Karolinę prawie dziesięć lat. Rok temu zaprosiła mnie na spotkanie do swojego studia fotograficznego. To było niecodzienne doświadczenie. Obie weszłyśmy w całkiem nowe role, z tym że Karolina urodziła się z aparatem fotograficznym w rękach a ja nie miałam pojęcia jak wcielić się w postać modelki widzianej jej oczami.

To było magiczny czas, taka podróż w nieznane uwieńczona podziwem i zachwytem nad powstałym dziełem. Nie wierzyłam własnym oczom, gdy po raz kolejny oglądałam zdjęcia. Zastanawiałam się czy to na pewno jestem ja????? Próbowałam odnaleźć siebie w subtelnie przedstawionej postaci. Byłam doskonałym dziełem mistrza, który dokładnie wie, jak przedstawić kobietę by ukazać jej piękno.

Co było najtrudniejsze….hm…pokonanie swoich leków i to trwanie nieruchomo przez kilka sekund… Ale naprawdę było warto. Karolina wydobyła ze mnie to co najpiękniejsze i pozwoliła uwierzyć w siebie.

Klaudia

Świetna współpraca i doskonały kontakt. Karolina odpisuje niemal na bieżąco. Do sesji przygotowuje się bardzo indywidualnie. Chcieliśmy sesję w domu i w plenerze, więc Karolina przyjechała do nas, aby omówić szczegóły i "sprawdzić warunki" na sesję - oświetlenie, kolory, porozmawiać o tym czego oczekujemy i zwyczajnie się poznać, aby w dniu sesji było nieco swobodniej i sprawniej, bez zbędnego zastanawiania się jakie ujęcia chcemy. Super Fotograf!

Emilia

Bardzo uzdolniona manualnie – dzięki czemu ma ogromne możliwości do tworzenia scenerii. Jeśli patrzysz na zdjęcie i zastanawiasz się: „skąd ona to ma?” To najprawdopodobniej zrobiła to sama. A ponadto jest miłośniczką „przyda się”. Mogłabym opisywać, opowiadać, dawać przykłady, ale Karolinę trzeba poznać osobiście. Jest gadułą z dużym poczuciem humoru. Mój, ulubiony tekst w jej wydaniu: „Sraczka... Bardzo rzadkie nazwisko.”

Marta

© 2016 Karolina Manuszewska

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now